Lode Liptovská Mara

CENNÍK

Všetky ceny sú konečné spolu s DPH (21%)

Pri požičaní člnu na viac ako 7 dní, poskytujeme zľavu 10%. Pri skupinovom zapožičaní dvoch a viac člnov,na viac ako 7 dní, poskytujeme zľavu 20% z ceny požičovného na všetky člny.  Na bicykle zľavu uplatniť možné nie je. Vážime si stálych zákaznikov. Stáli zákazníci majú u nás výrazné zľavy a bonusy.

Čo potrebujem k zapožičaniu

Pre samotné zapožičanie lode alebo bicykla si prosím pripravte občiansky preukaz, alebo iné dva doklady z ktorých jeden obsahuje adresu trvalého bydliska. Pri požičaní lode alebo motoru, platíte len kauciu, z ktorej sa Vám po vrátení odpočíta cena za požičané dni. V prípade bicyklov sa požičovné hradí na začiatku, vrátane vratnej kaucie 30 €.

Cenník

 

V prípade záujmu nás kontaktuje priamo ohľadne aktuálnych informácií. 

Dodatočné informácie

V cene prenájmu člnu na jednu až tri hodiny sú zahrunté aj pohonné hmoty. Pohonné hmoty, pri celodennom prenájme člnu, si hradí nájomca. Člny a motory požičiavame aj samostatne. Možno sa Vám bude zdať vratná kaucia za prenájom člnu  vysoká, no musíme zobrať do uváhy skutočnosť, že člny a motory sú v perfektnom stave - v podstate nové. Kaucia zahrňuje len nepatrnný zlomok z ceny člna,alebo lodného motora.  Vratnou kauciou riešime finančnú zábezpeku proti poškodeniu plavidla. Pri osobnom  stretnuti sa vieme dohodnúť aj na individuálních podmienkach finančnej zábezpeky  prenájmu.Pri dlhodobom prenájme sa spisuje zmluva o prenájme člna a príslušenstva.Zároveň je nutné zložiť vratnú kauciu. Konverzácii s potencionálnym zákaznikom sa nebráníme. Práve naopak. Snažíme sa vyhovieť každému, podľa jeho individuálnych prianí a finančných možností.

Počet návštev

Dnes:
Tento týždeň:
Tento mesiac:
Celkovo:
7
44
247
73984


Vaša IP adresa:100.25.43.188

Copyright © 2015. All Rights Reserved.