Lode Liptovská Mara

ČLNY A MOTORY        

požičiavame  DVA DRUHY ČLNOV. laminátové-dvojplášťovÉ zn. HELLA a nafUKOVACIE ZN. BUSCH.                                                                                 

Dvojplášťový laminátový čln HELLA 310x150 cm 

Vďaka plochému dnu je to veľmi stabilný a zároveň ľahko ovládateľný čln aj za nepriaznivých poveternostných podmienok. Jedná sa o skvelý čln k rybárčeniu na väčších vodných plochách. Uzamykatelné priestory poskytujú dosť miesta k uschovaniu rybárskych potrieb a oblečenia. K člnu zapožičiavame motor Honda 2.3 HP.  

Nafukovací čln Bush 320 a Bush 380

Člny majú pevné skladacie dno s nafukovacím kýlom. Vo vlnách dobre držia smer a vďaka svojej stabilite sú tieto člny vhodné nielen k lovu rýb, ale aj k športovému vyžitiu a rekreácii. Všetky člny Busch s dĺžkou nad 300 cm sú zaradené do kategórie  ,,C", t.j. veľké vlny. Maximálna nosnosť člna Busch 400 je neuveritelných 1000 kg. O kvalitách týchto člnov svedčí skutočnosť,že ich už niekoľko rokov používajú výsadkári niekoľkých armád v Európe a Rusku. K týmto člnom je možné zapožičať motor Honda 5HP. Na tieto motory nie je potrebný preukaz vodcu malého plavidla.

Závesný lodný motor HONDA 2,3 a 5 HP

Jedná sa o najmenšie lodné motory od spoločnosti Honda, pre ktoré nie je potrebné byť držiteľom preukazu vodcu malého plavidla. Tieto motory sa vyznačujú malými rozmermi, nízkou hmotnosťou a zanedbateľnou spotrebou paliva. Zároveň disponujú veľkou silou a spoľahlivosťou. Motor Honda je možné si požičať  aj samostatne Samozrejmosťou je zaškolenie pre potreby plavby. V prípade poruchy zabezpečujeme non-stop servis priamo na vode.

 

Lodné príslušenstvo

Vo výbave každého plavidla sú plávacie vesty, nočné osvetlenie a veslá. K vybraným člnom požičiavame gumotextilové přístřešky proti dažďu. Naše člny a motory nedosahujú závratných rýchlostí.Nie sú určené k závodeniu na vode. Sú určené k oddychu a relaxácii v prírode a presne tieto výkonové parametre spĺňajú.

Počet návštev

Dnes:
Tento týždeň:
Tento mesiac:
Celkovo:
5
42
245
73982


Vaša IP adresa:100.25.43.188

Copyright © 2015. All Rights Reserved.